evdenekgelirfirsati 1 Takipçi | 0 Takip
Kategorilerim

Diğer İçeriklerim (72)
Tüm içeriklerim
22 01 2013

BİOBELLİNDA ÜYELİK

BİOBELLİNDA

Biobellinda, 1994 yılında kurulmuş ve tamamen bir Türk firmasıdır. Hüseyin KULLEMCİ tarafından kurulan biobellinda 2004 de kadar ürün üretimi ve satışı yapmıştır. 2005 yılından itibaren de biobellinda adını alıp üretimlerini çoğaltarak müşterilerine daha geniş  bir ürün yelpazesi sunmuştur. Genel merkezi İstanbul’ da bulunan biobellinda aynı zamanda bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

, kendini proteine çevirdiği için tamamen doğal ve çevreye duyarlı ürünlerdir. Biobellinda ürün yelpazesi, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve parfümleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Aras kargoyla anlaşmalıdır. 55 tl lik başlangıç paketini satın alan herkes biobellinda temsilcisi olabilir. Her ay ürün çekme zorunluluğu yoktur ve ilk girişte %3 lük primle  başlar %24 e kadar kariyer yükselmesi vardır. Satış kar oranı ise %35 gibi çok iyi bir orandır ve ayrıca biobelinda da başlangıç paketi aldırarak kendinize direk bağlı olarak yapmış olduğunuz her temsilciden 11,5 tl kazanırsınız.

Biobellinda nın sağlık bakanlığı, çevre koruma gibi birçok yerden onaylıdır. Çevreye duyarlı ürünleriyle biobellinda nın amacı ve hedefi dünya da çevreye duyarlı en iyi ürünleriyle, tek isim olmaktır. Hedeflerine hızla ilerlemektedirler.Tamamen kaliteye de imza atmışlardır.Sizlere vermiş olduğumuz bu genel bilginin haricinde biobellinda ürünleri, biobellinda sipariş verme, biobellinda üye girişi konuları için yazıların üzerini tıklamanız yeterlidir. Biobalinda fiyat listesi için buraya tıklayınız. Biobellinda üyelik formu ve biobellinda üyelik için de yazıların üzerini tıklayınız. Hayırlı günler bol kazançlar dileriz

 

1697
0
0
Yorum Yaz